Toegang is dit keer weer gratis

‘t Slokje Bierfestival dit jaar op het Keiplein: ‘Kleiner en compacter, gewoon gezellig een biertje drinken’

29 mei 2023, 09:00 · leestijd 2 minuten Cultureel
Het Bierfestival was enkele jaren terug in de Biersteeg.
Het Bierfestival was enkele jaren terug in de Biersteeg. Foto: Bastiaan Miché

Niet in de Biersteeg of Kerkbrink, zoals in het verleden, maar op het Keiplein is dit jaar het drie dagen durende Bierfestival van ‘t Slokje Bierevents. Bezoekers kunnen vanaf komende vrijdag tot en met zondag rekenen op op livemuziek, lekker eten en natuurlijk veel speciaalbieren.  

Het eerste Bierfestival dat Jeroen ten Brinke samen met zijn beste vriend, zijn vader en zijn neef organiseerde, was in 2014 in de achtertuin bij zijn vader. “We gingen al naar bierfestivals in ..

Laatste nieuws

Afbeelding

Gooise gemeenten gaan samen met onder meer Rijkswaterstaat en ProRail op zoek naar plekken langs A1, A6 en het spoor voor duurzame energie

8 minuten geleden
Logo
Afbeelding

Hét mediafestival van Nederland

Opening Dutch Media Week 2023: 'Media staan nog maar aan het beginpunt van een nieuw tijdperk'

13 uur geleden
Logo
Afbeelding

Dader staat op beeld

Autobrand in Hilversumse wijk Kerkelanden: 'Ik woon hier sinds 1976 en dit heb ik nog nooit meegemaakt'

Video 18 uur geleden
Afbeelding

'Bijzondere Gooise vrouwen' is thema voor straatnamen in nieuwe wijk Crailo

21 uur geleden
Afbeelding

Schatzoeken en koopjesjagen op Gooise Snuffelmarkt in Dudok Arena

21 uur geleden