Hilversummers ontvluchten hitte op Loosdrechtse Plassen

‘Zodra we hierbinnen rijden krijg ik altijd een vakantiegevoel’

12 aug. 2022, 16:00 · leestijd 1 minuut Mensen
Rijen boten op de Wastobbe.
Rijen boten op de Wastobbe. Foto: Rosa Holdinga

Deze week is er sprake van een officiële hittegolf. Temperaturen tot wel 32 graden, zonder een sluier wolkje aan de lucht voor wat verademing. Veel Hilversummers trekken deze dagen de Loosdrechtse Plassen op om aan de hitte te ontsnappen. En wij gingen mee.

Tientallen rijen boten liggen aan elkaar gebonden op de Wastobbe. Er schalken wel twaalf soorten muziek van verschillende kanten over de plassen. Eva Schwarz en haar vriend hebben een boot gehuurd bij Ottenhome en zijn van de Kortenhoefse plassen ..

Laatste nieuws

Afbeelding

Gooise gemeenten gaan samen met onder meer Rijkswaterstaat en ProRail op zoek naar plekken langs A1, A6 en het spoor voor duurzame energie

57 seconden geleden
Logo
Afbeelding

Hét mediafestival van Nederland

Opening Dutch Media Week 2023: 'Media staan nog maar aan het beginpunt van een nieuw tijdperk'

13 uur geleden
Logo
Afbeelding

Dader staat op beeld

Autobrand in Hilversumse wijk Kerkelanden: 'Ik woon hier sinds 1976 en dit heb ik nog nooit meegemaakt'

Video 18 uur geleden
Afbeelding

'Bijzondere Gooise vrouwen' is thema voor straatnamen in nieuwe wijk Crailo

21 uur geleden
Afbeelding

Schatzoeken en koopjesjagen op Gooise Snuffelmarkt in Dudok Arena

21 uur geleden